Európsky deň obetí zločinu a Medzinárodný deň skautiek

Pre niektorých je život dlhý, pre tých čo mali smolu skončil zo sekundy na sekundu. V dnešný deň by sme si mali spomenúť na ľudí, čo boli v nesprávnej chvíli na zlom mieste a stali sa obeťou zločinu. Od mala nám vštepujú, aby sme si dávali na seba pozor, má to svoje opodstatnenie. Každým rokom narastá kriminalita, čoraz viac kriminálnikov je v mladšom veku. Preto je naozaj dôležité, aby sme dodržiavali určité zásady, ktoré zabezpečia predídenie takejto situácii, alebo keď už aj nastane takáto situácia tak ochranu. V nasledujúcom článku, vám štyria tréneri sebaobrany poradia ako sa zachovať v nebezpečnej situácii.
Čítajte viac: http://zena.sme.sk/c/5725267/nebrante-sa-sebaobrane.html#ixzz2rDobTXXR

Akýkoľvek prejav násilia musí byť ohlásený na polícii. Nikto nemá právo ubližovať druhému. !!! Na toto nesmieme nikdy zabudnúť.

Snímka V

Od roku 1927 sa každoročne tento deň slávi ako medzinárodný deň skautiek na pamiatku narodenia manželov Robert a Olave Baden-Powellovcov – zakladateľov skautingu. V tento deň sa oslavuje Deň sesterstva, Deň vďaky a Deň premýšľania. Skautky z celého sveta cestujú do rôznych častí sveta a spoznávajú kultúru iných národov. Oslavujú tak medzinárodné priateľstvo.

Autor: Guest Authors

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.