Školenie Vyšné Ružbachy

V polovici októbra sme sa stretli na školení vo Vyšných Ružbachoch, ktoré bolo zamerané na zlepšenie komunikačných schopností nás, mladých ľudí.

Na tomto školení sa tiež zúčastnili členovia z mládežníckych parlamentov miest Poprad a Stará Ľubovňa. Okrem zlepšenia si svojich komunikačných schopností, sme spoznali nových ľudí a ja, ako nový člen MP2, som lepšie spoznal aj svojich „spolučlenov“. Dozvedeli sme sa tiež o fungovaní, financovaní a o projektoch daných parlamentov, ako sú napríklad: apriliáda, biliardový turnaj, študentský ples a mnohé ďalšie zaujímavé projekty, z ktorých niektoré v budúcnosti možno zrealizujeme aj my. Na záver by som chcel povedať, že toto školenie hodnotím veľmi kladne, keďže to bolo moje prvé školenie a páčilo sa mi. Myslím si, že v budúcnosti môžeme, a určite aj využijeme poznatky z tohto školenia a dúfam, že všetci budeme profitovať zo zlepšenej medziparlamentnej spolupráce.

Autor: Juraj Cunder

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.