Po školení Od problémov k argumentom

V dňoch 28. – 30.11.2011 sa viacerí členovia Mládežníckeho parlamentu Prešova zúčastnili školenia Od problémov k argumentom (penzión Zelený breh, Sigord pri Prešove). Školenie bolo zamerané na efektívnu argumentáciu – vychádzalo z pravidiel a metodiky akademickej debaty.

Pomocou neformálneho vzdelávania sme sa učili pomenovať problémy, ktoré nás trápia – neskôr sme prešli k metóde argumentácie a školenie sme zakončili modelovou akademickou debatou.

Každý z nás sa veľa naučil – o hodnotách, o efektívnej argumentácii, o neverbálnej komunikácii. Nadviazali sme nové kontakty – pokúsime sa spolupracovať s Mládežníckym parlamentom Partizánske.

Pekným bonusom na školení bolo, že nás školili dvaja naši bývalí členovia i podpredsedovia – Martin Burgr a Marek Plavčan. Školenie bolo pre našu organizáciu prínosné a pevne veríme, že získané kompetencie už čoskoro využijeme v praxi.

viac informácii na : http://seminar.sda.sk/

Autor: Peter Verešpej

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.