Vykrčený leták so sladkosťou

S takýmito pocitmi sa dnes stretávajú členovia prešovského mládežníckeho parlamentu. Nezvyčajnou formou informujú o blížiacom sa Dni Zeme.

„Vykrčený leták zrejme na prvý pohľad nevyzerá dobre. Avšak, s krátkym komentárom a sladkosťou si ho každý zobral skutočne k srdcu,“ povedala Lucia Kažimírová z MP2. Projekt „Urobme si poriadok pred vlastným prahom“ považuje za spôsob, ktorý dokazuje, že každý z nás môže prispieť k čistému mestu. „Stačí tak málo. Odovzdať odpad v hniezdach čistoty,“ doplnila Luciu hovorkyňa organizácie Kristína Klenová.

S témou poriadkumilovnosti sa ešte dnes môžete stretnúť na Hlavnej ulici, parku pri Trojici, pri OD Tesco, v autobusoch a na zastávkach MHD, kde vám Mládežnícky parlament Prešova osladí deň. Organizátori projektu „Urobte si poriadok pred vlastným prahom,“ očakávajú, že aj vďaka tejto kampani bude mesto Prešov úspešné v súťaži o najviac vyzbieraného odpadu, ktorá sa uskutoční 22. apríla 2008 na Deň Zeme. Všetky podrobné informácie nájdete nie len na letákoch, ale aj na web stránkach organizátorov – www.presov.sk, www.tsmp.sk a www.mp2.sk

Autor: Michal Kaliňák

Tlačový tajomník mesta Prešov.

    Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.