PostBambiriáda v Podhradí

Počas dvoch slnečných prázdninových dní, 25-26.júna, sa uskutočnilo hodnotiace post-Bambiriádne školenie, v tvorivom prostredí priamo pod Spišským hradom. Cieľom školenia bolo zhodnotenie celého priebehu prvej prešovskej Bambiriády. Pre tých, ktorí nezachytili o čo ide, je to mládežnícky veľtrh,  zameraný na prezentovanie organizácií pracujúcich s deťmi a voľnočasových aktivít, ktorý sa konal 14-17 mája. Hodnotenia boli pozitívne a očakávania nadmieru splnené. Ak ste sa veľtrhu aj vy zúčastnili, posúďte sami. Súčasťou školenia boli aktivity, ktoré nás zábavnou formou mnohému naučili.

Hneď nazačiatku sme dostali 20, na prvý pohľad zvláštnych a nezvládnuteľných, úloh, ktoré sme museli v časovom limite 75 minút zvládnuť. Pre predstavu sme sa mali odfotografovať s prezidentom SR, zistiť, kedy bola 1.písomná zmienka o Spišskom Podhradí, urobiť anketu s 10-timi domácimi o ich problémoch a podobne. Bambiriádni aktivisti všetky úlohy hravo zvládli a taktiež sa dobre pobavili. Účastníci školenia sa všetci, do jedného, zhodli na tom, že tento prvý ročník prešovskej Bambiriády, nebol ani zďaleka posledný a už koncom roka začnú s prípravami na ďalší, čiže máte sa na čo tešiť

Autor: Patrik Jurčišin a Soňa Štefančíková

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.