Pár viet o Dni detí a Dňoch mesta Prešov…

Začiatok júna bol aj pre Mládežnícky parlament Prešova náročný. Vďaka ochote mesta Prešov sme dostali možnosť pripraviť pre deti interaktívnu hru Nájdite škriatkov poklad – ich úlohou bolo navštíviť 7 rôznych stanovíšť a nájsť poklad. Ak boli vytrvalí a vrátili sa aj na štart – zapojili sa do súťaže o zaujímavé vecné ceny ! Pre nás – mládežníkov boli najväčšou odmenou vysmiate detské tváre a spokojnosť rodičov ! Určite si to zopakujeme aj o rok !

Počas Dní mesta Prešov mal Mládežnícky parlament Prešova svoj vlastný infostánok. Snažili sme sa ľuďom priblížiť : kto sme, čo sme a pre koho to robíme. Stretávali sme sa s rôznymi reakciami, viedli podnetné diskusie, získavali nové kontakty a cenné nápady ! Boli sme bližšie k ľuďom a to je dôležité !

Čaká nás plodné a aktívne leto ! My neleníme a plánujeme pôsobiť na rôznych frontoch. A čo vy ? Pridáte sa ? Stále platí každá streda o 14:45 vo veľkej zasadačke MsÚ (3. poschodie).

Autor: Peter Verešpej

    Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.