Milá spolužiačka, milý spolužiak,

aj Teba pozývame na prvý STREDOŠKOLSKÝ MAŠKARNÝ PLES, ktorý organizuje Mládežnícky parlament Prešova v spolupráci s mestom Prešov.

Uskutoční sa dňa 12.2.2011 o 18.00 v Tatran handball aréne na Baštovej ulici. Vstupenku, ktorej cena je 12 € si môžeš zakúpiť v Mestskom informačnom centre na Hlavnej č. 67. V cene je zahrnutá večera a malé občerstvenie. Povinnou a neoddeliteľnou súčasťou tohto plesu je maškarná maska, či škraboška – niečo na dočasné zahalenie očí.

Keďže ide o mládežnícky ples, určený primárne žiakom stredných škôl, počas celého plesu je zakázané konzumovať alkoholické nápoje. Ponúkame Ti však možnosť nechať si namiešať nealkoholické drinky priamo pred Tvojimi očami. O zábavu sa postará hudobná skupina Papylon. Čaká Ťa tiež tombola s lákavými cenami. Tombolové lístky budú v predaji na mieste. Cena jedného je 50 centov.

Neváhaj a využi túto možnosť prísť a zabaviť sa. Bližšie informácie nájdeš na plagátoch a na internetovej stránke www.mp2.sk.

Teší sa na Teba
Mládežnícky parlament Prešova.

Autor: Mládežnícky parlament Prešova

    Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.