Flešík z konferencie Mladí spoločne

Taký menši flešik z konferencie Mladí spoločne v Košiciach, ktorá sa konala v super luxusnom hoteli Jasmín**** pod záštitou organizácií Mladá Rossia a molody.Rusyny. Skvelá ekšn, zábava, relax,  ľudia, etc. No hlavne dôležité info  z oblasti marketingu a reklamy.

Vedenie kurzu bolo zabezpečené galantným, trochu streleným frajerom (Michal Pilip). Ktorý je v tomto obore ako ryba vo vode.  Niektoré tajomstvá, ale aj triky z reklamy i mňa osobne veľmi zaujali. Uvedomila som si, že nie na jednu reklamu som sa chytila ako rybka na návnadu. Ale tak účel svätí prostriedky (ak svätí…).V každom prípade reklama a propagácia sú veľmi dôležité. Obzvlášť ak ide o dobrú vec. O čo sa my MP2 stále snažíme.

Preto verím, že sa nám tieto informácie podarí využiť čo najlepšie, a tým viac spropagujeme našu činnosť. Samozrejme preto, lebo Vás chceme zaujať na našich NAOZAJ ZAUJÍMAVÝCH akciách. No všetko nie je len na nás a našej príprave, ale hlavne o spätnej väzbe, ktorá je už NA VÁS. Veď v konečnom dôsledku nerobíme to len pre seba, ale HLAVNE pre Vás.

PS: Tácku máte pod nosom, stačí si len zobnúť.

Autor: Klára Michálková

    Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.