Členovia MP2 na Európskom dobrovoľníckom turné 2011

V termíne od 15.11.2011 do 19.11.2011 sa skupina členov MP2 zúčastní podujatia s názvom Európske dobrovoľníck eturné (ERD) 2011, ktoré sa bude konať v Bratislave, konkrétne v priestoroch Ministerstva kultúry SR.

V týchto priestoroch sa budú v jednotlivých dňoch prezentovať rôzne organizácie a hlavne dobrovoľnícka činnosť. Odznejú témy ako medzigeneračný dialóg, ľudské práva, sociálna starostlivosť alebo napr. deti a mládež či aktuálny zákon o dobrovoľníctve. MP2 sa predstaví
16. novembra v čase od 13:00 do 14:00 a 18. novembra v čase od 14:00 do 15:00 v priestoroch pre verejnosť. V týchto dňoch tam budú prebiehať rôzne diskusie, semináre, prednášky, prezentácie, workshopy a hry nielen pre deti či mládež. V čase kedy členovia MP2 nebudú prezentovať Mládežnícky parlament Prešova, budú ako dobrovoľníci pomáhať na tejto akcii.

Podrobný program sa dozviete na stránke http://www.iuventa.sk/sk/Projekty/Dobrovolnictvo/EUROPSKE-DOBROVOLNICKE-TURNE-PROGRAM.alej .

Týmto Vás srdečne pozývame :)

Autor: Karina Smalcová

    Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.