Ako bolo na V. Mládežnícky plese

Aj tento rok to bola krásna bodka na záver plesovej sezóny. Áno aj tento rok sa v piatok 13. februára ukázalo, že aj prešovská mládež sa vie baviť na plesovej úrovni. Krásne dámy a štýloví pani sa naplno zabávali a tancovali v rytme skvelo zladenej trojice hudobníkov. DJ Rollo, klavirista Anton Kónya a speváčka Andrea Majtnerová ukázali, čo sa v nich ukrýva a v nás tak rozprúdili dynamické (nie len) swingové pohyby.

Do tajomného obdobia sicílskej mafie nás už v úvode vtiahla skvelá moderátorská dvojica Mirka Gajdošová a Ondrej Gubač. Súčasťou programu bola aj poriadna mafiánska tombola. Po polnoci sa bojovalo najmä o luxusný pobyt v butikovom hoteli v Budapešti, skvelú zľavu do najobľúbenejšej autoškoly, či na jazykový kurz a množstvo iných hodnotných cien. A ako by to samozrejme vyzeralo bez tých najdôležitejších. Pravých elegantných mafiánov, ktorí ukázali že sú Uomini d´Onore a nie žiadny Niente. Veď si pozri fotky z V. Mládežníckeho plesu a posúď sám (že to za to stojí a o rok sa pridáš k nám).

fotoples

Autor: Veronika Gubová

    Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.