Ako bolo na openVoices 7: (na)čo to IQ je a čo je to tá Mensa?

Po menšej prestávke máme za sebou ďalšiu skvelú diskusiu. Netradične sme toto openVoices začali s testovaním. Nie hocijakým. Odborníci z Mensa Slovensko všetkým odhodlancom otestovali ich IQ.  Hneď po tom sa priestory Fakulty manažmentu stali miestom peknej diskusii.

Odborníčky pripravené odpovedať na naše zvedavé otázky nám v úvode stručne odprezentovali čosi o samotnej MENSE a jej histórii. Samozrejme, že sme v našej diskusii nezabudli ani na zaujímavosti a fakty o IQ a jeho meraní. Okrem iného sme sa dozvedeli niečo aj o dnes tak často spomínanom EQ, ktoré je vlastne akýmsi mostíkom ku IQ.

Pani psychologička, ktorá viedla testovanie je odborníčka na deti a preto nám prezradila aj niečo na tému inteligencia u detí. A nie len to, zaujímavých otázok na ňu bolo až až a nie všetky sa týkali len IQ. Tak preto neváhaj a každý prvý štvrtok v mesiaci stráv s nami. Na openVoices je vždy o čom kecať a aspoň sa zadarmo dozvieš niečo viac o svete okolo nás. Ak sa bojíš, alebo hanbíš – NEMUSÍŠ. Vždy sa nájde niekto ukecaný a spýta sa.

Informácie o udalost: https://mp2.sk/eventy/openvoices-7-naco-to-iq-je-a-co-je-to-ta-mensa/

POZRIFOTO

Autor: Veronika Gubová

    Komentáre

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.