Ako bolo na openVoices 1: Prečo ja?

Dňa 6.2.2014 o 16:00  v Prešovskej College caffe sa nie náhodou stretli Dominik Fotta a Peter Verešpej.  Títo dvaja dobrovoľníci telom aj dušou tam totiž boli ako hostia nášho prvého openVoices, ktorého témou bolo hľadanie odpovedi na otázku “Prečo ja?!”. Spolu s nimi odpoveď hľadali mladí z nášho mesta, rôzneho veku a vzdelania. Celá táto diskusia bola sprevádzaná príjemnou atmosférou, ktorá otvorila priestor pre voľné vyjadrenie názorov, myšlienok či na argumentácií o čom svedčí aj čas 18:00 kedy sa zavreli dvere za posledným z odchádzajúcich.

Naši hostia si dobrovoľnícku  prácu vzali pod drobnohľad a ukázali nám ho v čo najjasnejšom svetle. Po ceste domov bolo o čom  rozmýšľať alebo si pri najmenšom ukladať množstvo myšlienok, ktoré odzneli nie len z úst našich hostí. Myšlienky sú uležané a tí, ktorí neprišli sa môžete tešiť na ďalšie stretnutie zo série openVoices.

pozriFotkyOV1

Autor: Dominika Hanobiková, Dado Madžo

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.