5. ročník ocenenia MOST má svojich víťazov

Bratislava 19. novembra (TASR). Úspešné projekty, vytvorené partnerstvá a hlavní aktéri práce s deťmi a mladými ľuďmi dominovali v 5. ročníku slávnostného odovzdávania ocenenia Most, Ceny Rady mládeže Slovenska (RMS) za podporu práce s deťmi a mládežou, ktoré sa uskutočnilo 19.11. v bratislavskom divadle Meteorit.

V piatich kategóriách si ocenenie Most prevzalo spolu deväť víťazov. Jeho cieľom je zviditeľniť dobré príklady spolupráce samosprávy, súkromného a mládežníckeho sektora a verejne poďakovať tým subjektom a jednotlivcom, ktorí svojou dlhodobou a systematickou angažovanosťou prispeli k rozvoju práce s mladými.

V kategórii “Mladý líder”, ktorá predstavuje aktívny postoj mladého človeka k svojmu okoliu a k sebe samému, patrilo víťazstvo Lucii Kažimírovej, študentke 1. ročníka Fakulty manažmentu Prešovskej univerzity a predsedníčke Mládežníckeho parlamentu Prešova.

Autor: TASE

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.