Spolu so štartom školského roka začal po letnej prestávke pracovať aj Mládežnícky parlament Prešova. Hneď na úvod došlo k zásadným zmenám v predsedníctve našej mládežníckej organizácie: novým predsedom sa stal Peter Verešpej.

Podpredsedom pre vnútorne vzťahy bude Karina Smalcová a podpredsedom pre vonkajšie vzťahy Ján Šimko. Funkciu koordinátora bude zastávať Lucia Kažimírová. Mládežnícky parlament Prešova sa plánuje v šk. roku 2011/2012 venovať aj naďalej dobrovoľníctvu či spolupráci s mestom Prešov. Chce nadviazať spoluprácu s Centrom voľného času, aktívne spolupracovať s inými organizáciami na Slovensku aj v zahraničí. Cieľom je aj zapájať sa do projektov a výziev a participovať na mládežníckych výmenách. Naďalej sa tiež budeme snažiť budovať sieť aktívnych stredoškolákov  a vysokoškolákov zo všetkých škôl v našom meste. A možno konečne pribudnú aj žiaci základných škôl  :)

Autor: Mládežnícky parlament Prešova

Komentáre

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.